"Chcesz podkreślić swój wygląd dobrze dobranym zegarkiem? Trafiłeś w dobre miejsce!"

Na naszym blogu opisujemy zegarki meskie renomowanych marek, doradzamy jak wybrać by nie przepłacić.

Aby utrzymać nie tylko formę, ale przede wszystkim zdrowie, musimy odpowiednio o siebie zadbać.

Nie tylko zbilansowana i dobrze dobrana dieta, ale nade wszystko ruch, pozwolą nam czuć się dobrze i cieszyć dobrym zdrowiem. 

Korzystnym rozwiązaniem będzie zmiana czterech kółek na dwa i połknięcie rowerowego bakcyla. Zanim będziemy mogli poczuć wiatr we włosach i pęd powietrza na twarzy, warto odpowiednio przygotować swój rower. Najpierw dobrze zrobić rozeznanie i wiedzieć, gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru lub inne elementy. 

Wiedza ta przyda nam się kiedy nagle będziemy czegoś potrzebowali, oszczędzimy sobie wtedy czasu na zbędne szukanie dobrego sklepu czy serwisu. Równie istotną kwestią jest to, gdzie będziemy się poruszać na naszym rowerze. Czy nasz jednoślad będzie typowo miejskim pojazdem, tak aby dojeżdżać do pracy, czy może potrzebujemy czegoś do terenowych wycieczek. 

A może nawet interesuje nas jazda wyczynowa. Od tego zależy, jakich będziemy potrzebowali akcesoriów, no i oczywiście jaki nasz pojazd powinien być. Chociaż błotniki rowerowe sks, przydadzą się każdemu. W końcu nawet jadąc po mieście można ochlapać się kałużą. 

Kiedy już będziemy uzbrojeni w potrzebą wiedzę, oraz odpowiednie wyposażenie będziemy chcieli rozpocząć naszą przygodę nie zapomnijmy o jeszcze jednej rzeczy. Liczniki rowerowe cateye (dostępne tutaj: http://www.akcesoria-rower.pl/liczniki-c-5.html ) zmierzą nasz dystans, czas jazdy i wyświetlą aktualną godzinę. Będzie to przydatny gadżet w wielu sytuacjach, których pomoże ocenić nasze postępy w rowerowych zmaganiach.

Zobacz to na zdjęciach:

błotniki rowerowe sks

liczniki rowerowe cateye

gdzie kupić tarcze hamulcowe do roweru